Zwinna Miotła

Sprzątanie poremontowe okolic Trójmiasta - Gdańsk, Gdynia i Sopot 

Wyślij zapytanie

Zwinna Miotła

 
Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

Firma Sprzątająca

Koniec remontu to zawsze satysfakcja i ogromna ulga, bo wreszcie domownicy mogą cieszyć się wnętrzem swoich marzeń. Ustanie hałasów i wyjście z lokalu ekipy remontowej nie oznacza jednak, że miejsce jest gotowe do użytku.

Sprzątanie po remoncie - co jest istotne przy realizacji usługi ?

Prace remontowe mają na celu przywrócić mieszkaniu dawną świetność lub nadać mu nowego charakteru. Czasem jednak poremontowe zabrudzenia i nieporządek są tak duże, że trudno w takim rozgardiaszu dojrzeć pomieszczenie, które można nazwać domem. Nasza ekipa sprawi, że szybko będą mogli Państwo cieszyć się lśniącymi nawierzchniami i zapachem czystości, unoszącym się w powietrzu.

 

Ważnym krokiem jest rozpoznanie rodzaju zabrudzenia. Podczas remontów używa się różnorodnych substancji i środków chemicznych, których nie da się po prostu wyczyścić, stosując mop z wodą. Osoby, które chcą takie działania wykonać samodzielnie, mogą napotkać wiele wyzwań. Można do nich zaliczyć nie tylko brak preparatów, przeznaczonych do czyszczenia uciążliwych plam. Czasem jest to też brak narzędzi. Odpowiednie przyrządy w tego typu pracach są bardzo istotne i często bez nich nie da się dotrzeć do wszystkich miejsc.

 

Remont generuje ogromne ilości brudu i zanieczyszczeń. Niektóre da się dostrzec gołym okiem. Inne zauważa się dopiero po czasie. Pył wchodzi bowiem w każdy najmniejszy zakamarek. Jeśli nie zatroszczą się Państwo od razu o dokładne, kompleksowe sprzątanie, jeszcze długo po remoncie mogą znajdować Państwo zanieczyszczenia, które schowały się w trudno dostępnych miejscach. To problematyczne, bo w takich przypadkach trzeba znowu odsuwać meble i kolejny raz poświęcać czas na doczyszczanie. Z naszą ekipą z Trójmiasta mogą Państwo tego uniknąć.

Jak wygląda sprzątanie poremontowe w wykonaniu firmy Zwinna Miotła?

Grunt to dobra komunikacja i to na niej opieramy naszą pracę. Ustalamy z klientem, jakie prace będą wykonane podczas realizacji zlecenia. Dzięki temu nie ma mowy o negatywnym zaskoczeniu, bo to klient decyduje o przebiegu prac. Jednocześnie oferujemy profesjonalne doradztwo. Bazujemy na naszym bogatym doświadczeniu i to dlatego możemy zaproponować Państwu metody, które cieszą się największą skutecznością.

 

Na stronie znajdą Państwo jasno wypunktowane usługi. Warto wiedzieć, że nasza pomoc nie zamyka się w tych sztywnych granicach. Wiemy, że każde zlecenie jest nieco inne, dlatego:

  • dokładnie zapoznajemy się z przestrzenią

Takie rozpoznanie pozwala nam dobrze zaplanować przebieg prac. W efekcie sprzątanie poremontowe mieszkania lub innego obiektu zachodzi bardzo sprawnie.

  • elastycznie dopasowujemy naszą ofertę do klienta

Dysponujemy sprawdzonymi metodami, które zdały egzamin podczas realizacji wcześniejszych zleceń. Jednocześnie pozostajemy elastyczni. Dobieramy środki oraz technikę sprzątania do zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia w konkretnej przestrzeni.
 

Nasi klienci z Gdańska oraz z innych części Trójmiasta doceniają efekty, jakie przynosi nasze sprzątanie po remoncie. Jeśli również Państwo chcą cieszyć się taką idealną czystością, zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie poremontowe