Zwinna Miotła

Sprzątanie mieszkań i domów - sprzątanie po remoncie - Gdańsk - cennik

Zakres sprzątania podstawowego:
 
  • odkurzanie i mycie podłóg

  • sprzątanie i dezynfekcja toalet

  • sprzątanie kuchni

  • ścieranie kurzu z dostępnych powierzchni

Wyślij zapytanie

Zwinna Miotła

DODATKOWE USŁUGI:

CENA

Generalne sprzątanie łazienki z doczyszczaniem,myciem kafli

200zł

250zł

80zł

50zł

10zł m2

Generalne sprzątanie kuchni z myciem szafek w środku i na zewnątrz

Czyszczenie piekarnika

Mycie lodówki

Czyszczenie fug

Firma Sprzątająca

USŁUGA JEDNORAZOWA

Podstawowe sprzątanie domu / mieszkania - usługa wykonywana na sprzęcie i środkach klienta

155-200zł

200 - 300zł

350 - 450zł

260-280zł

300-330zł

450-650zł

280 - 330zł

330 - 450zł

650 - 900zł

350 - 390zł

450 - 530zł

900 - 1150zł

410 - 450zł

530 - 630zł

1150 - 1500zł

Kompleksowe sprzątanie domu / mieszkania - usługa wykonywana na naszym sprzęcie i środkach

Gruntowne lub poremontowe sprzątanie domu / mieszkania - usługa wykonywana na naszym sprzęcie i środkach

< 50m2

50 – 100 m2

100 – 150 m2

150– 200 m2

200– 250 m2

Przedstawiamy ceny na oferowane przez nas sprzątanie domów oraz sprzątanie mieszkań i domów po remoncie. Przygotowane ceny zostały przygotowane dla miast Gdańsk, Gdynia, Sopot - Trójmiasto.

 

Remont i różnego rodzaju prace wykończeniowe sprawiają, że nieprzyjemne, typowo wyglądające mieszkanie, można dopasować do własnego stylu i sprawić, że będzie ono bardziej funkcjonalne. Opuszczenie lokalu przez ekipę remontową nie oznacza, że właściciele obiektu mogą przystąpić już do wnoszenia mebli, dekorowania i aranżowania wnętrza. Zanim takie czynności będą możliwe, trzeba zadbać o gruntowne sprzątanie domu.

 

 

Sprzątanie domów i mieszkań po remoncie

Każdy, kto widział prace remontowe, wie, ile zanieczyszczeń się wtedy generuje. Oprócz tynków, taśm malarskich, różnorodnych zanieczyszczeń podłogi, kafelków, zmierzyć się trzeba też z wszędobylskim pyłem, który lubi wchodzi w najmniejsze zakamarki. Samodzielne sprzątanie mieszkania po remoncie to spora inwestycja czasowa. Przede wszystkim należy liczyć się z tym, że nie warto stosować tutaj półśrodków. W przeciwnym razie jeszcze długo po wstawieniu mebli do mieszkania, będą Państwo co chwilę znajdować zanieczyszczenie w postaci plam, pyłu itp. Osoby, które podejmują się tego zadania, muszą wiedzieć, że konieczna jest precyzja, dokładność i brak pośpiechu. Nie wszyscy dysponują czasem, żeby zająć się tym na własną rękę. Problemem może być też brak profesjonalnego sprzętu oraz preparatów.

 

Usuwanie plam po farbie wymaga zakupu rozpuszczalnika, a do oczyszczenia zakamarków z pyłu często potrzeba dobrze dopasowanych końcówek do odkurzacza. Na tym jednak nie koniec. Każda z rodzajów nawierzchni wymaga produktu, który przeznaczony jest konkretnie do danego tworzywa. Czasem potrzeba dłuższego researchu, żeby sprawdzić, który preparat będzie odpowiedni w danej sytuacji. To może być dość kłopotliwe dla osób, którym zależy na tym, żeby jak najszybciej się wprowadzić.

Sprzątanie mieszkania i domów jednorodzinnych - jak to robią profesjonaliści?

Sprzątanie domów i mieszkań po remoncie w naszym wykonaniu przebiega sprawnie, bo: 

  • dysponujemy profesjonalnym sprzętem, pozwalającym na szybkie i efektywne oczyszczenie mieszkania z pozostałości po remoncie;
  • mamy doświadczenie i wiedzę dotyczącą bezpiecznej pielęgnacji różnego rodzaju nawierzchni;
  • posiadamy elastyczną ofertę, pozwalającą dopasować prace do potrzeb danego domu lub mieszkania.

Wszystkie te powyższe punkty będą zrealizowane, tylko jeśli wybiorą Państwo rzetelnego usługodawcę. Podczas poszukiwań, warto przyjrzeć się bliżej informacjom, takim jak cena sprzątania domu. Rzetelne przedsiębiorstwa konstruują cennik w jasny sposób, dzięki czemu klienci szybko mogą oszacować cenę usługi. W naszej firmie zadbaliśmy o to, żeby mogli Państwo sprawnie oszacować koszt sprzątania.

Sprzątanie mieszkań po remoncie to szereg różnorodnych działań. Zależy nam na tym, żeby dokładnie wiedzieli Państwo, jakich zadań się podejmujemy, dlatego wypunktowaliśmy zakres sprzątania podstawowego. Jednocześnie uczulamy, że chętnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów z Gdańska. W efekcie mogą cieszyć się Państwo idealnie posprzątanym wnętrzem, gotowym na wniesienie mebli i sprzętów. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące cennika sprzątania mieszkań po remoncie lub jakiekolwiek inne niepewności, zachęcamy do kontaktu z naszą załogą.

 

Zobacz także inne nasze usługi:

 

 

 

 

Sprzątanie domów i mieszkań po remoncie